Kurs szycia spódnicy z koła

KURS SZYCIA SPÓDNICY Z KOŁA

Kurs szycia dla osób po Wstępie do szycia (podczas Wstępu do szycia uczymy się obsługi maszyny i szyjemy jedną rzecz od początku do końca).

 

Spódnica z koła to najbardziej kobiecy i ponadczasowy fason. Pięknie podkreśla talię i biodra. Idealnie sprawdza się na różne okazje. Nie dość, że szybko się szyje i przyjemnie nosi, to idealnie dopasowuje się do właścicielki.

 

Na warsztatach pokażemy jak wykonać:

– piękną kręcącą się spódnicę o odpowiednim rozmiarze;

– jak wszyć gumkę aby nam się nie wywijała i zawsze dobrze wyglądała;

– jak wszyć pasmanterię albo lamówkę z użyciem specjalnych stopek;

– jaką tkaninę bądź dzianinę wybrać aby uzyskać zamierzony efekt.

 

Zapewniamy:

 • Wszystkie niezbędne materiały, akcesoria i dodatki krawieckie
 • Maszyny stebnowe mechaniczne Janome dla każdego uczestnika kursu
 • Sale odpowiednio wyposażone w stanowiska maszynowe i stoły krojcze o wymaganej wysokości
 • Komfortowe warunki pracy
 • Małe kameralne grupy
 • Pyszną herbatę i aromatyczną kawę oraz ciasteczka 🙂

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: ŚREDNIOZAAWANSOWANY

 • Czas trwania: 4 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
  Al. Wilanowska 273
 • Cena:
  140 zł

Zapisy:

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się