fbpx

Drodzy Rodzice!

Wiemy, że istnieje prezent idealny dla małego krawca i krawcowej. Coś co zainspiruje do kreatywnej pracy i umili godziny spędzane w domu! 🙂

Oferowany przez nas zestaw ucieszy nie tylko dziecko, które już szyje i chciałoby rozwijać się w tym kierunku ale także dzieci, które dopiero szukają swojego hobby 🙂 Zapewniamy: ciekawe jest szycie!

 

Zestaw krawiecki dla dziecka składa się z: 

10 szpulek; nici w 10 kolorach; mydła krawieckiego; igieł ręcznych; igieł uniwersalnych; kuponów tkanin w 4 różnych wzorach; filcu w 6 kolorach, nożyczek; 3 szablonów o różnym stopniu trudności. 

 

Cena za cały zestaw to 200 zł. Mogą także Państwo zamówić u nas dowolną maszynę. 

 

By zamówić zestaw i/lub maszynę prosimy o kontakt poprzez formularz znajdujący się poniżej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach Chic Warsaw sp. z o. o. lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic Warsaw sp. z o. o. (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic Warsaw sp. z o. o. (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu.

W razie problemów skontaktuj się z nami bezpośrednio mailowo: info@ciekaweszycie.pl