Wstęp do patchworku:
English Paper Piecing

Wstęp do patchworku - English Paper Piecing

Czterogodzinne warsztaty są wprowadzeniem do angielskiej techniki ręcznego szycia patchworku zwanej English Paper Piecing.

 

Polega ona na obszywaniu tkaniną wcześniej wyciętych papierowych szablonów, które następnie łączy się ze sobą. Po zszyciu wszystkich elementów, szablony są usuwane i mogą być użyte ponownie 🙂

 

Wykorzystanie papieru do usztywnienia tkaniny zapewnia bardzo dużą precyzję, a przygotowane szablony są równe i doskonale do siebie przylegają. Zszywając je ręcznie osiągamy dokładność, której maszyna nie jest w stanie zapewnić. Jest to łatwy i przyjemny sposób łączenia ze sobą trudnych wzorów geometrycznych. Metoda jest czasochłonna ale bardzo relaksująca.

 

Jej wielką zaletą jest możliwość wykorzystania resztek tkanin 🙂

 

Podczas warsztatów dowiesz się:

– na czym polega English Paper Piecing;

– jak obszywać papierowe szablony;

– jak prawidłowo łączyć szablony ze sobą;

oraz uszyjesz piłkę złożoną z 12 pięciokątów! 🙂

 

Po kursie będziesz w stanie sama w domowym zaciszu tworzyć wspaniałe projekty tą bardzo relaksującą techniką 🙂

 

Zapewniamy:

– niezbędne materiały i akcesoria krawieckie (można przynieść swoje tkaniny – płótna bawełniane w kawałkach nie mniejszych niż 10×10 cm)

– ciepłą atmosferę relaksu przy pysznej herbacie, kawie i ciasteczkach 🙂

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: początkujący

  • Czas trwania: 4 godziny
  • Lokalizacja:
    Warszawa Mokotów
    Al. Wilanowska 261c
  • Cena: 100 zł

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się