Praktyczny kurs dla zaczynających swój biznes w branży mody lub pracę w firmie modowej.

Rozwój technologii wymaga zmiany podejścia do sposobu promowania marki i komunikowania jej wartości. Kurs ma na celu nakreślenie kierunku działania w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu konkurencyjnym.

 

Poznasz trendy w nowoczesnym marketingu, zrozumiesz jak stosować w praktyce narzędzia marketingowe by w pełni wykorzystać potencjał marki. Dowiesz się co zrobić by móc konkurować z większymi graczami na rynku.

 

Podczas kursu pokażemy sposoby segmentacji klientów i konstruowania targetowanej oferty oraz metody konstruowania przekazu za pomocą nowoczesnych mediów. Pokażemy z czego się składa mieszanka marketingowa (to nie jest tylko promocja!). Dowiesz się, które narzędzie marketingowe będzie najlepsze w danej sytuacji.

 

Poznaj narzędzia wspierające nowoczesnego marketera i zbuduj sukces swojej marki. Zapraszamy na kurs.

 

 

Kurs dedykowany jest osobom zaczynającym swoją karierę w branży mody, zarówno planującym otworzyć firmę w branży mody jak i już posiadającym swoją firmę. 

 

Kurs prowadzony jest przystępnym językiem, nie ma potrzeby posiadania specjalistycznej wiedzy branżowej.

  • Godzina: 10:00– 11:50
  • Lokalizacja:
    Aleja Wilanowska 261c
  • Cena: 100 zł

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się