Warsztaty wakacyjne dla dzieci
i młodzieży

Warsztaty wakacyjne dla dzieci i młodzieży

Drodzy Rodzice!

 

Mamy dla Waszych pociech wyjątkową propozycję na atrakcyjne spędzenie pięciu wakacyjnych dni w naszym Domu Ciekawego Szycia. To niepowtarzalna okazja, by dzieci wcieliły się w rolę projektantek i projektantów, krawcowych oraz krawców! 

 

Najważniejsze i najfajniejsze, że szyjemy co chcemy! 

 

Każdy z nas miewa gorsze dni, lecz mamy lekarstwo na brak weny twórczej. Nasi instruktorzy zawsze mają kilka „asów w rękawie” w postaci gotowych pomysłów na krawieckie dzieło.  Na zajęciach szyjemy piórniki, kosmetyczki, poduszki, zabawki, akcesoria wyposażenia wnętrz i ubrania!

 

Zapewniamy wszystkie materiały i dodatki potrzebne do stworzenia nietuzinkowych projektów 🙂  

 

Terminy kursów publikowane są w kalendarzu, zachęcamy również do śledzenia publikacji na facebook.

 

 

Zapewniamy:

 • Niezbędne materiały
 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe
 • Małe kameralne grupy
 • Napoje ciepłe i zimne

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: DLA dzieci od 8 lat i młodzieży

 • Czas trwania:
  5 spotkań po 4 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
  Al. Wilanowska 273
 • Cena: 750zł (37,5zł/h)

Zapisy:

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się