fbpx

Wyjątkowe okazje w życiu warto spędzić w niezwykły sposób, dlatego zapraszamy do świętowania w ciepłej, niepowtarzalnej atmosferze

Domu Ciekawego Szycia.

 

Pomożemy Ci stworzyć niezapomniane przyjęcie urodzinowe!

 

Zaproś swoich przyjaciół na pomysłowe i twórcze warsztaty, podczas których w atmosferze zabawy każdy stworzy piękny i niepowtarzalny przedmiot według wybranego tematu.

Zajęcia poprowadzi profesjonalny i przyjazny instruktor,

 dodatkowo możemy zapewnić:

 

  • Smaczny i kolorowy poczęstunek: ­ przekąski i zagryzki dostosowane do wieku gości i ich preferencji smakowych;
  • Wymarzony tort ­- ciasto przygotowane przez zaprzyjaźnioną pracownię wypieków na specjalne zamówienie, według wskazówek klienta.

Cennik

 

Warsztaty szyjące

40 zł/godz. za 1 uczestnika

Warsztaty dla jubilata/solenizanta/gościa honorowego

Gratis

Poczęstunek
(przekąski słone i słodkie, owoce sezonowe, napoje zimne i ciepłe)

15 zł za uczestnika

Tematy warsztatów do wyboru:

🐧 🐶 🐱 🐭 🐹 🐰 

ulubiony zwierzak

👝 👛👝 👛👝 👛

portfelik na cenne przedmioty

👜 🎒👜 🎒👜 🎒

praktyczna torebka

👕👕👕👕👕👕

t­-shirt ręcznie malowany

🎅🏻🎅🏻🎅🏻🎅🏻🎅🏻🎅🏻

czapka pomponiasta

🧙‍♀️ 🧙‍♂️ 🧝‍♀️ 🧝‍♂️ 🧛‍♀️ 🧛‍♂️

a może coś innego – czyli zdradź nam swój pomysł na warsztaty

 

 

Zorganizujemy dla Ciebie także każde inne spotkanie zamknięte 🙂
Opisz nam swój pomysł na info@ciekaweszycie.pl lub skorzystaj z formularza
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach Chic Warsaw sp. z o. o. lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic Warsaw sp. z o. o. (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic Warsaw sp. z o. o. (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu.

W razie problemów skontaktuj się z nami bezpośrednio mailowo: info@ciekaweszycie.pl