Warsztaty szycia
dla dzieci 9/13 lat

WARSZTATY SZYCIA DLA DZIECI 9-13 LAT

Warsztaty krawieckie dla najmłodszych to kreatywna zabawa modą! 

Zaczynamy od igły i nitki, następnie szyjemy na maszynach, dalsze cele wyznacza wyobraźnia naszych młodych projektantek i projektantów. 

Rozwijamy wyobraźnie przestrzenną, zdolności manualne i kreatywność.

Najważniejsze i najfajniejsze, że szyjemy co chcemy! 

Każdy z nas miewa gorsze dni, lecz mamy lekarstwo na brak weny twórczej. Nasi instruktorzy zawsze mają kilka „asów w rękawie” w postaci gotowych pomysłów na krawieckie dzieło.  Na zajęciach szyjemy piórniki, kosmetyczki, poduszki, zabawki, akcesoria wyposażenia wnętrz i wiele innych 🙂

Do grup można dołączyć w każdej chwili, ponieważ nie ogranicza nas żaden plan lekcji 😉

Instruktor wspiera, pomaga, inspiruje, wymaga, nie wymusza, pokazuje że Ciekawe jest Szycie 🙂

 

W czerwcu Młode Krawcowe zaprezentują uszyte akcesoria na dużym pokazie mody! Będzie to wspaniała okazja by poznać uczestniczki innych kursów i sprawdzić się w roli projektantek, krawcowych oraz modelek jednocześnie 🙂

 

Terminy kursów publikowane są w kalendarzu, zachęcamy również do śledzenia publikacji na facebook.

 


Zapisy przyjmujemy na cały miesiąc płatny z góry, w przypadku nieobecności zgłoszonej 24h przed zajęcia przechodzą na następny miesiąc.

 

Zapewniamy:

 • Tkaniny do szycia (w cenie kursu)
 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie
 • Maszyny Janome SEW MINI dla początkujących dzieci ze specjalnie zaprojektowaną stopką zabezpieczającą palce.
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe
 • Małe kameralne grupy
 • Napoje ciepłe i zimne

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: DLA DZIECI 9-13 LAT

 • Czas trwania:
  2 godz. raz w tygodniu
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
  Al. Wilanowska 273
 • Cena: 70 zł (35 zł/h)

Zapisy:

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się