Walentynki w Ciekawym Szyciu

Walentynki w Ciekawym Szyciu

Kochane Kursantki!

 

Ten wyjątkowy dzień spędzamy z naszą najprawdziwszą miłością – maszyną do szycia!

Na warsztatach uszyjemy elegancki top. Każda kursantka wybierze model jaki chciałaby uszyć – mamy dla Was dwie propozycje 🙂

 

Pokażemy jak wykonać:

– kobiecy top o odpowiednim rozmiarze;

– jak wszyć pasmanterię albo lamówkę z użyciem specjalnych stopek;

– jaką tkaninę bądź dzianinę wybrać aby uzyskać zamierzony efekt.

 

Koszt kursu: 100zł + koszt tkanin i dodatków.

 

Materiały niezbędne do zrealizowania projektu:

– cienka wiskoza / bawełna / dzianina – maksymalnie 1 m

 

Zapewniamy:

 • Tkaniny i dzianiny w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie stacjonarnym
 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie
 • Maszyny stebnowe mechaniczne Janome dla każdego uczestnika kursu
 • Sale odpowiednio wyposażone w stanowiska maszynowe i stoły krojcze o wymaganej wysokości
 • Komfortowe warunki pracy
 • Małe kameralne grupy
 • Pyszną herbatę i aromatyczną kawę oraz ciasteczka 🙂

 

*Zapraszamy 15 min przed warsztatami do zaprzyjaźnionego sklepu 4sew.pl (Al. Wilanowska 273 – tuż przy naszym Domu Ciekawego Szycia Hobby Al. Wilanowska 261C) w celu wyboru i zakupu materiałów potrzebnych na zajęcia.

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: POCZĄTKUJĄCY

 • Czas trwania: 4 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
 • Cena:
  100 zł + koszty tkanin i dodatków

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się