Uszyjmy razem, Mamo!

Uszyjmy razem, Mamo!

 

Wyjątkowe okazje spędzamy w Ciekawym Szyciu w wyjątkowy sposób! 🙂 W tym roku postanowiliśmy Ciekawie uczcić dwa wspaniałe święta – Dzień Matki oraz Dzień Dziecka! Drogie kochające szyjące Mamy, możecie podarować najlepszy, niepowtarzalny prezent swoim cudownym szyjącym Pociechom – wspólnie spędzony czas przy maszynie do szycia, który zaowocuje bliźniaczymi maskotkami, będącymi wspaniałą pamiątką na całe życie <3 

 

Z dziecięcą radością serdecznie zapraszamy Mamy ze swoimi Dziećmi na kurs szycia pary bajecznie kolorowych maskotek. Rodzic na kursie nauczy się szyć dużego patchworkowego kota lub lisa (te słodkie zwierzaki zostały wymyślone przez norweską projektantkę Tone Finnanger), a dziecko wykona maskotkę w nieco prostszej wersji.

 

Kurs przeznaczony jest dla rodziców i dzieci potrafiących szyć na maszynie. Ważne, by dziecko było gotowe pracować w skupieniu przez 5 godzin trwania kursu.

 

Zapewniamy:

 • Tkaniny do szycia
 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie na miejscu
 • Maszyny stebnowe mechaniczne Janome dla każdego uczestnika kursu.
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe i stół krojczy o wymaganej wysokości.
 • Słoneczny salon z widokiem na taras i ogród
 • Małe kameralne grupy
 • Herbatę i aromatyczną kawę oraz ciasteczka 🙂

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: ŚREDNIOZAAWANSOWANY

 • Czas trwania: 5 godzin
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
  Al. Wilanowska 261c
 • Cena: 250zł od pary

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się