Tematyczne warsztaty dla dzieci: patchworkowy koszyczek

Tematyczne warsztaty dla dzieci: patchworkowy koszyczek

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci, które już szyły na maszynie.

 

Na warsztatach szyjemy patchworkowy koszyczek, który z powodzeniem może zostać torebką 🙂

Koszyczek składa się z kwadratów oraz trójkątów, które zszywamy metoda krzyżową. Jest usztywniony dzięki piance oraz pikowany.

 

Zajęcia rozwijają wyobraźnie przestrzenną, zdolności manualne i kreatywność. Zapraszamy dzieci, które szyły już na maszynach. Kurs składa się z 3 spotkań po 2 godziny.

Zapewniamy:

 • Tkaniny do szycia
 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie na miejscu
 • Maszyny Janome oraz Brother dla początkujących dzieci ze specjalnie zaprojektowaną stopką zabezpieczającą palce.
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe
 • Małe kameralne grupy
 • Napoje ciepłe oraz zimne

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: ŚREDNIOZAAWANSOWANY

 • Czas trwania: 3 spotkania po 2 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
  Al. Wilanowska 261c
 • Cena: 150zł

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się