Szyjemy świąteczne skarpety!

SZYJEMY ŚWIĄTECZNE SKARPETY!

 

 

Kurs dedykowany jest osobom potrafiącym szyć na maszynie w stopniu podstawowym.

 

Zapraszamy na najbardziej świąteczny kurs szycia! Podczas 3 godzin warsztatów każdy zaprojektuje i uszyje swoją świąteczną skarpetę, która w magiczny sposób w Mikołajki oraz podczas Wigilii wypełni się prezentami 😉 Będą pierniczki, świąteczna muzyka i niezwykła atmosfera! Zapraszamy dorosłych oraz dzieci od 15 roku życia.

 

W cenie kursu wliczone są wszystkie dodatki potrzebne do wykonania aplikacji na skarpecie, materiał na bazę skarpety do kupienia w sklepie na Mokotowie.

 

 

 

 • Tkaniny do szycia bazy skarpety w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie stacjonarnym
 • Dodatki potrzebne do wykonania aplikacji na skarpecie
 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie na miejscu
 • Maszyny stebnowe mechaniczne Janome dla każdego uczestnika kursu
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe i stół krojczy o wymaganej wysokości
 • Małe kameralne grupy
 • Pyszną herbatę i aromatyczną kawę oraz pierniczki

POZIOM: ŚREDNIOZAAWANSOWANY

 • Czas trwania: 3 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
 • Cena: 65 zł + materiał na bazę skarpety

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się
Zapisy zostały zakończone