Szyciowe
Baby Boom

SZYCIOWE BABY BOOM

Kurs szycia ubranek dziecięcych dedykowany jest osobom po Wstępie do szycia (podczas Wstępu do szycia uczymy się obsługi maszyny i szyjemy jedną rzecz od początku do końca).

 

Uczestnik kursu sam decyduje co chce uszyć 🙂 Mogą to być ubranka, akcesoria i dodatki dla dzieci (czapeczki, opaski, śpiworki, ochraniacze na szczebelki łóżeczka, organizery, plecaki typu worek itp.).

 

Podczas kursu:

 

– nabędziesz szeroką wiedzę z materiałoznawstwa odpowiedniego na odzież i akcesoria dziecięce (dzianiny i tkaniny z uwzględnieniem ich zastosowania i dostępności na rynku polskim)

– nauczysz się korzystać z ogólnodostępnych czasopism krawieckich z gotowymi wykrojami;

– nauczysz się zasad rozkroju, szycia (maszyna wielofunkcyjna/overlock) oraz wykończenia i ozdabiania (obręby, ściągacze, marszczenia, gumy, taśmy, aplikacje) –  nabyte umiejętności krawieckie będą adekwatne do modelu, który wybierzesz.

 

Już na pierwszych zajęciach należy znać wymiary dziecka (obwód głowy, obwód pasa, długość rękawa, długość bluzki, długość spodni) w przypadku chęci szycia ubranek dziecięcych lub wymiary np. łóżeczka w przypadku chęci szycia akcesoriów do łóżeczka 🙂

 

Materiały nie są wliczone w cenę kursu.

 

Zapewniamy:

 • Tkaniny do szycia w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie stacjonarnym
 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie
 • Maszyny stębnowe mechaniczne Janome oraz overlocki Janome 744 D dla każdego uczestnika kursu
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe i stoły krojcze o wymaganej wysokości
 • Komfortowe warunki pracy
 • Małe kameralne grupy
 • Pyszną herbatę i aromatyczną kawę

 

*Zapraszamy 15 min przed warsztatami do zaprzyjaźnionego sklepu 4sew.pl (Al. Wilanowska 273 – tuż przy naszym Domu Ciekawego Szycia Hobby Al. Wilanowska 261C) w celu wyboru i zakupu materiałów potrzebnych na zajęcia.

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: ŚREDNIOZAAWANSOWANY

 • Czas trwania: 3 spotkania po 4 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
 • Cena: 300 zł + materiał

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się
Zapisy zostały zakończone