Nocne szycie

NOCNE SZYCIE

KURS KRAWIECKI

Wieczorową porą możesz odnaleźć chilloutową atmosferę w Domu Ciekawego Szycia. To będzie nocne spotkanie dla pasjonatów Szycia i dla tych, którzy chcą się z nimi spotkać. Dobra atmosfera to nasza specjalność. Będzie tez muzyka, przekąski i kilka niespodzianek.
Możemy szyć razem, ale przede wszystkim złapiemy oddech po tygodniu pracy, w artystycznym gronie naszych przyjaciół, projektantów i przede wszystkim w łagodnej tonacji prawdziwego modowego luzu.
Zaproście znajomych, którym chcecie pokazać własny styl i zarazić pasją do mody i szycia.
Dom Ciekawego Szycia otwiera nocne spotkania z szyciem i życiem

Co szyjemy:

szyjemy co chcemy 🙂

Zapewniamy:

 • Wszystkie niezbędne akcesoria krawieckie
 • Maszyny wieloczynnościowe mechaniczne marki Janome dla każdego uczestnika kursu
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe i stoły krojcze o wymaganej wysokości
 • Małe kameralne grupy
 • Pyszną herbatę i aromatyczną kawę oraz domową szarlotkę! 😉

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: POCZĄTKUJĄCY

 • Czas trwania:
  1 spotkanie - 4 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
  Al. Wilanowska 273
 • Cena: 80 zł + koszt materiału

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się