Kurs szycia
dla Młodej Projektantki

KURS SZYCIA DLA MŁODEJ PROJEKTANTKI

 

Kurs szycia dla Młodej Projektantki jest dedykowany młodzieży w wieku 12-16 lat, która posiada podstawowe umiejętności szycia ręcznego oraz na maszynie i chciałyby rozwinąć się w tym kierunku 🙂

 

Na kolejnych spotkaniach uczymy się szyć: spódnicę z koła (2x2h); bluzkę kimono (3x2h); sukienkę (3x3h) oraz bluzę z kapturem (3x2h).

 

Po ukończeniu kursu Młoda Projektantka oprócz całkiem nowej garderoby posiada następujące umiejętności:

 

– prawidłowego rozkroju;

– szycia na maszynie wielofunkcyjnej z wykorzystaniem odpowiednich ściegów;

– szycia i obrębiania na overlock’u;

– wykończenia i ozdabiania odzieży (kieszenie, obręby, ściągacze, gumy, taśmy).

 

W związku z faktem, że kurs ma określony harmonogram istnieje możliwość odrobienia nieobecności wyłącznie na dodatkowych zajęciach indywidualnych zrealizowanych przed kolejnymi zajęciami w cyklu (opcja dodatkowo płatna).

 

Materiały do zrealizowania projektów nie są wliczone w cenę zajęć.

 

Istnieje możliwość opłacenia zajęć w dwóch ratach (więcej informacji: [email protected]).

 

Otwieramy drugą grupę dla Młodych Projektantek! 🙂 Warsztaty są skrócone do 6 spotkań. Rozpoczynamy już 15 maja. Uszyjemy spódnicę z koła oraz bluzę! 🙂

 

Terminy kursów publikowane są w kalendarzu, zachęcamy również do śledzenia publikacji na facebook.

 

 
 • Tkaniny do kupienia w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie
 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe
 • Małe kameralne grupy
 • Napoje ciepłe i zimne

POZIOM: DLA młodzieży

 • Czas trwania:
  -12 spotkań po 2 godziny
  -6 spotkań po 2 godziny (edycja przyspieszona)
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
 • Cena: 600zł (25zł/h) + materiał
  300zł (25zł/h) + materiał (edycja przyspieszona)

Zapisy Mokotów:

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się