Kurs technik szycia eleganckiej koszuli

KURS TECHNIK SZYCIA ELEGANCKIEJ KOSZULI

“Kurs technik szycia eleganckiej koszuli” to kurs na poziomie zaawansowanym, przeznaczony dla osób biegle posługujących się maszyną do szycia, które pierwsze odszycia odzieży mają już za sobą. Wymagamy następujących umiejętności: nawijania szpuleczki, zakładania igły, zmiany ściegów, ustawiania długości ściegów, naprężania nici, szycia ściegiem prostym do przodu, mocowania szwu na odcinku 7 mm (szycie wstecz).

 

Na kursie nauczysz się profesjonalnych technik szycia klasycznej koszuli damskiej (możesz je zastosować z powodzeniem do szycia koszuli męskiej), element po elemencie, zgodnie z solidną, profesjonalną sztuką krawiecką.

Są to techniki przydatne do szycia miarowego i produkcji krótkich serii. Koszula będzie odszyta w jednym rozmiarze na wymiary manekina (przeciętne 38), szyta z tkaniny stabilnej, wysokoskrętnej bawełny koszulowej w uniwersalnym kolorze.

 

Podczas zajęć nauczysz się jak:

– kroić tkaninę;

– stosować odpowiednie klejonki  w mankietach i kołnierzyku;

– stosować  odpowiednie metody klejenia;

– idealnie szyć zaszewki;

– wszyć rękaw z wdawaniem główki;

– wykończyć jego rozporek rękawa  delikatną lamówką oraz mankietem zapinanym na guziczki;

– idealnie uszyć kołnierzyk na stójce;

– wykonać klasyczne listwy zapięcia;

– rozmieścić guziki;

– wydziergać dziurki na guziki;

– przyszyć guziki na nóżce;

– wykończyć dół koszuli eleganckim i delikatnym  podwinięciem na dwa razy.

 

Zapewniamy:

 • Tkaniny oraz dodatki do uszycia koszuli
 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie
 • Maszyny stębnowe mechaniczne Janome oraz overlocki Janome 744 D dla każdego uczestnika kursu
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe i stoły krojcze o wymaganej wysokości
 • Komfortowe warunki pracy
 • Małe kameralne grupy
 • Pyszną herbatę i aromatyczną kawę

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: ZAAWANSOWANY

 • Czas trwania: 3 spotkania po 4 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
  Al. Wilanowska 261c
 • Cena: 300 zł

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się
Zapisy zostały zakończone