Kurs rysunku żurnalowego

Kurs rysunku żurnalowego

Zapraszamy na 16 godzin (4 spotkania po 4h) bardzo intensywnej nauki rysunku żurnalowego.

 

Na zajęciach nauczymy się szkicować w pełni dopracowaną postać kobiecą w różnych pozach. Pokażemy jak w prosty i schematyczny sposób rysować najbardziej kłopotliwe fragmenty w postaci człowieka czyli twarze, dłonie oraz stopy.

 

Nauczymy się również jak przenieść na papier wymyślone przez siebie modele odzieży i przedstawić je za pomocą światłocienia w formie trójwymiarowej.

 

Pokażemy jak rysować podstawowe formy wykończenia ubiorów typu np.: ściągacz, mankiet, kołnierz, falbana, marszczenie, ozdobne stębnówki, zamek błyskawiczny itp. Poznamy techniki nakładania farb i kredek akwarelowych. Zapoznamy ze sztuką mieszania i dobierania kolorów. Pokażemy jak zaznaczyć i podkreślić detale.

 

Na warsztatach każdy uczestnik wybierze dowolną inspirację, motyw lub styl w modzie na podstawie którego wypisze założenia do swojej kolekcji. Następnie na bazie powstałych, na poprzednich zajęciach sylwetek zaprojektuje swoją własną, autorską mini kolekcję ubrań.

 

Instruktorką na Kursie Rysunku Żurnalowego jest Technik Technologii Odzieży, absolwentka Technikum Odzieżowego im. Marii Bratkowskiej w Warszawie oraz wydziału Tkaniny i Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Projektantka Mody – Stylistka z zamiłowania i zawodu p. Izabella.

 

Zapewniamy:

 • Wszystkie niezbędne narzędzia do stworzenia rysunków żurnalowych
 • Wydruki materiałów dydaktycznych
 • Komfortowe warunki pracy
 • Małe kameralne grupy
 • Pyszną herbatę, aromatyczną kawę i ciasteczka

POZIOM: początkujący

 • Czas trwania: 4 spotkania po 4 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
  Al. Wilanowska 261c
 • Cena: 400 zł
Wybierz datę i zapisz się na kurs:

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się