Komplet: wiązana bluzka i tiulowa spódnica z ozdobną podszewką

Komplet: wiązana bluzka i tiulowa spódnica z ozdobną podszewką

Kurs jest przeznaczony dla osób swobodnie szyjących, samodzielnie i sprawnie obsługujących maszynę do szycia. 

 

Przyciągaj spojrzenia, zachwycaj elegancją i oryginalnością! Uszyj z nami niepowtarzalny zestaw na wielkie wyjścia, święta, imprezy z przyjaciółkami, romantyczną kolację z ukochanym i… na co dzień – fantazyjnie wiązany top i warstwową spódnicę.

 

Na kursie nauczysz się:

– zasad rozkroju dzianiny i jej szycia na overlock’u oraz maszynie wielofunkcyjnej;

– wykończenia dzianiny przy użyciu podwójnej igły;

– przyszywać ozdobną gumę na płasko.

 

Niezbędne materiały:

– tiul miękki ~2,30m szer: dla obwodu bioder do 100cm – 2,0 m; dla obwodu bioder powyżej 100 cm – 2,20m;

– tkanina ubraniowa wzorzysta o wzorze wielokierunkowym (typu satyna bawełniana/satyna, elanobawełna): dla obwodu bioder do 100 cm – 3,5 metra, dla obwodu bioder powyżej 100 cm – 4 metry;

– guma ozdobna płaska, szeroka, mocno elastyczna: na obwód talii + 10 cm;

– dzianina jersey z elastanem – 1 m.

 

 

Zapewniamy:

 • Tkaniny do szycia w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie stacjonarnym
 • Wszystkie niezbędne akcesoria i dodatki krawieckie na miejscu
 • Maszyny stebnowe mechaniczne Janome oraz overlocki  Janome 744 D dla każdego uczestnika kursu.
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe i stół krojczy o wymaganej wysokości.
 • Małe kameralne grupy
 • Pyszną herbatę i aromatyczną kawę oraz ciasteczka 🙂

 

*Zapraszamy 15 min przed warsztatami do zaprzyjaźnionego sklepu 4sew.pl (Al. Wilanowska 273 – tuż przy naszym Domu Ciekawego Szycia Hobby Al. Wilanowska 261C) w celu wyboru i zakupu materiałów potrzebnych na zajęcia.

POZIOM: średnioZAAWANSOWANY

 • Czas trwania: 8 godzin
  2 spotkania po 4 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
  Al. Wilanowska 261c
 • Cena: 200 zł + materiał

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się