Duża torba 2 w 1

DUŻA TORBA 2w1

Kurs szycia dla osób po Wstępie do szycia (podczas Wstępu do szycia uczymy się obsługi maszyny i szyjemy jedną rzecz od początku do końca).

 

Podczas 4h warsztatów uszyjesz dużą torbę w zmiennym kształcie i wielkości z kieszonką na drobiazgi zapinaną na zamek  :) 

 

Torba pomieści ogrom codziennych rzeczy: kurtkę w razie wieczornych chłodów, ubrania i buty na siłownię, książki, ręczniki, piłkę i prowiant na plażę, zakupy, pieska, rzeczy na weekendowy wypad za miasto, a jednocześnie dzięki zmiennej formie będzie wyglądała atrakcyjnie także niemal pusta! 🙂

 

Podczas kursu nauczysz się:

– szycia idealnych narożników przy wszywanym klinie;

– szycia kieszonki zapinanej na zamek błyskawiczny;

– szybkiego wykańczania otworów za pomocą przelotek;

– techniki estetycznego wszywania podszewki.

 
 

Zapewniamy:

 • Wszystkie niezbędne materiały, akcesoria i dodatki krawieckie na miejscu
 • Maszyny stebnowe mechaniczne Janome oraz overlocki  Janome 744 D dla każdego uczestnika kursu.
 • Odpowiednio wyposażone sale w stanowiska maszynowe i stół krojczy o wymaganej wysokości.
 • Małe kameralne grupy
 • Pyszną herbatę i aromatyczną kawę oraz ciasteczka 🙂

Aby zapisać się na kurs skorzystaj z kalendarza po prawej stronie

POZIOM: ŚREDNIOZAAWANSOWANY

 • Czas trwania: 4 godziny
 • Lokalizacja:
  Warszawa Mokotów
  al. Wilanowska 273
 • Cena: 140 zł

Zapisz się na listę rezerwową

Przesyłając zgłoszenie za pomocą powyższego formularza akceptujesz warunki regulaminu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w niżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl . t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Mam świadomość, że przekazanie danych osobowych Chic Warsaw sp. z o. o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Chic Warsaw sp. z o. o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach CHIC lub ofertach specjalnych. Chic Warsaw sp. z o. o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Dane nie będą gromadzone poza EOG. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach Chic (Ciekawe Szycie) i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami Chic (Ciekawe Szycie). Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.

Zapisz się